
A worksheet to guide a reflection on the Topic of Chocolate with the Big Question ‘What is the real cost of chocolate?’ Made for Year 3 but suitable for any class covering the topic.
Something went wrong, please try again later.
This resource hasn't been reviewed yet
To ensure quality for our reviews, only customers who have purchased this resource can review it
to let us know if it violates our terms and conditions.
Our customer service team will review your report and will be in touch.
£1.00