Your rating is required to reflect your happiness.
It's good to leave some feedback.
Something went wrong, please try again later.
mmg77
3 years ago
1
Very basic and expensive
kiarap90
3 years ago
Hello mmg77. Thank you for leaving a review and of course for buying my resources. You've received 9 lessons for 7 pounds. That works to less that one pound per lesson. Could you be more specific as to what was missing to the 'challenge' element. The lessons include grammar points such as the preterite and imperfect, the subjunctive, a variety of expressions to talk about the future etc. I'd welcome a more specific feedback so that I could improve future resources. Many thanks.
Empty reply does not make any sense for the end user
to let us know if it violates our terms and conditions. Our customer service team will review your report and will be in touch.